Відгуки про компанію PackMe
- Денис К.
Дякую отримала посилочку, добре упаковано все дійшло цілим😍
Замовлятиму ще!Вікторія Ш.Дуже цікавий магазин,орієнтований на тепличне господарство. В Києві. Їхали з дружиною за однією позицією,а взяли більше. Можна теплицю в комплекті придбати.
Василь Д.- Алексей Г.
- Роман А.
- Валентина В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ввічливий продавець, якісний товар, швидка відправка-все чого можна бажати. Рекомендую))
Владислав К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Андрій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрей С.
Дуже рекомендую, замовлення було швидко сформовано та відправлено. Надійність+. Все гарно запаковано. Дякую.