Отзывы о компании PackMe
- Наталья М.
- Елена М.
Купувала горщики для квітів. Товар був у наявності, швидко все відправили.
Рекомендував даний магазинредковец Алла А.Гарне пакування
Швидка доставка
Якість пінєток
Дуже сподобався сервіс буду замовляти ще !
Гарно дякую!Іван А.- Віта Ф.
Хороше обслуговування, швидко відправили
Дарина К.- Надія Б.
Дякую.
Вадим С.Замовлення зробила вже два рази. Швидко і з розумінням зреагували. Товар якісний та відповідає ціновій політиці.
Світлана В.- Ярослав Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua